Kuchař/ka

Popis

Kontakt:

Svěrkošová Jana, e-mail: ***

Náplň práce:

příprava teplých a studených pokrmů do hotelového rautu i a la carte; spolupráce při zjišťování nákladů, objednávání surovin, přejímce, zodpovědnost za dodržování receptur a za kvalitu použitých surovin; rozdělení připravených pokrmů na samostatné porce, aranžování a dekorování jídel před podáváním, péče o kuchyňské nářadí a vybavení; spolupráce se zaměstnanci provozu;

Požadujeme:

středoškolské vzdělání-maturita, vyučen; vzdělání nebo praxe v oboru výhodou; pečlivost, spolehlivost a důslednost.

Nabízíme:

práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení; možnost kariérního růstu.

Pracovní doba dle domluvy/potřeb zaměstnavatele, většinou krátký - dlouhý týden.
zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po trvání pracovního poměru 1 rok); personální strava za zvýhodněnou cenu.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Svěrkošová