Místo výkonu práce: Obrněné brigády 2258/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Platové ohodnocení: od 31.500,- Kč (5. platová třída, konkrétní výše platu dle započitatelné praxe). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h.

Náplň práce:

příprava jídel dle jídelního lístku, dodržování technologických postupů při přípravě pokrmů, zodpovědnost za přípravu pokrmů, výdej jídel.

Požadujeme:

vyučení v oboru "kuchaři", praxe v oboru minimálně 3 roky, praxe ve velkokapacitních vývařovnách výhodou, kreativita při tvorbě jídelních lístků, chuť vzdělávat se a učit se novým věcem, dobré komunikační schopnosti, zájem o práci, vstřícný přístup k lidem.

Nabízíme:

osobní ohodnocení, příplatek za vedení, možnost mimořádných odměn, 5 týdnů dovolené (200 hodin), možnost vzdělávání se, dobrý kolektiv, zaměstnanecké

benefity

(příspěvek na stravování, příspěvek na penzjní/životní pojištění).

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat denně 8:00-15:30 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: od 31 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Dagmar Hrdličková