KRMIČ / KRMIČKA ZVÍŘAT

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dělené směny - pracovní doba od 05:00 hod. do 09:00 hod. a od 15:00 hod. do 18:00 hod.

Náplň práce:

krmení telat mlékem a ohřev mléka; krmení krav, jalovic a telat travní směsí, kterou naloží nakladačem do krmného vozu a rozveze po kravíně; úklid.

Požadavky

: kladný přístup k zvířatům, nutná velká zkušenost s obsluhou starších pracovních strojů (traktor s krmným vozem, nakladač HON nebo UNK), zvládnutí menších oprav na pracovních strojích, hovořit v českém jazyce.

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování.

Kontakt

- pan Čech Pavel, tel.:***,***(od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: *** (pro zaslání životopisu).

Informace o pozici

Plat: 40 – 42 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Pavel Čech