Konzultant/ka klientského centra

Popis

Náplň práce:

Komunikace s klienty a obchodními partnery, tvorba cenových nabídek a kalkulací, administrativa spojená s přípravou smluv, práce s interním systémem společnosti, účast na pravidelných poradách a školeních

Požadavky

: Středoškolské vzdělání s maturitou, výborné komunikační dovednosti v českém jazyce, odpovědnost a pečlivost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost a bezdlužnost

Nabízíme:

Zajímavé platové podmínky, příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, kvalitní a pravidelné zaškolování, flexibilní pracovní doba,

benefity

Kontakt:

e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 30 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Daniel Klein