Kontrolor/ka kvality (výstupní kontrola)

Popis

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bítovany

Náplň práve:************ Měřeni s 3D ramenem Hexagon.****** Kontrola rozměrů a vizuální podoby výrobku.*** Zařazení hotových a zkontrolovaných dílců do sekce pro expedici/pro montáž.*********Odepisování mzdových lístků v interním informačním systému QI.************-Evidence zjištěných nedostatků a jejich předání k nápravě.************ -Ostatní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka.******************

Požadujeme:

************ Minimálně střední odborné vzdělání ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru. Praxe v oboru výhodou. Znalost obsluhy ramene Hexagon výhodou.*** Teamového a komunikativního člověka, který má svoji práci rád.************-Vytrvalost - nevzdáte se hned po prvním neúspěchu. Pečlivost, odpovědnost, samostatnost a analytický přístup k řešení problémů.******.***-Uživatelská znalost MS Office.****** Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič.*** Práce ve dvousměnném provozu.
Na co se můžete těšit:
pestrou a zajímavou práci na stávajících i nových projektech
zkušený a přátelský tým spolupracovníků
věrnostní navyšování počtu dnů dovolené
stravenky 140,- Kč na den,

benefity

v souladu s benefitním programem společnosti
férové jednání, první smlouva na 6 měsíců
výhodné telefonní tarify pro Vás a Vaši rodinu

První kontakt

učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Věra Petrová