Kontrolor/ka kvality

Popis

Náplň práce:

" Provádění kontroly výrobků k zajištění jejich kvality v souladu s normami
" Zaznamenávání a dokumentování výsledků kontrol a testů
" Identifikace a hlášení odchylek a nedostatků výrobků vedoucímu kvality
" Spolupráce s výrobním týmem a vedoucím kvality ke zlepšení procesů pro dosažení vyšší kvality
" Školení operátorů výroby

Požadujeme:

" Porozumění technickým výkresům a specifikacím
" Schopnost používat měřící zařízení (posuvné měřítko, mikrometr, měřidla..)
" Znalost v Microsoft office (MS Excel)
" Znalost anglického jazyka (alespoň úroveň B2)
" Časová flexibilita, odpovědnost, spolehlivost
" Střední škola s technickým zaměřením
" Pohovor v angličtině

Pokud nespňujete výše uvedené

požadavky

a jste mladý člověk, který chce udělat první krok v oblasti kvality, jste i tak vítaní na osobní pohovor.

Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 120 Kč/den, zvýšení platu podle zkušeností, pracovní doba 8:00 - 16:30 (PO-PÁ)

Informace o pozici

Plat: 26 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lucie Koderová