KONTROLOR STROJÍRENSKÉ VÝROBY (DIVIZE STROJÍRNA)

Popis

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.:***,***, e-mail: ***

Co vás čeká

- NDT kontrola svářenců včetně opracovaných dílců
- řízení neshodných výrobků
- evidence podkladů neshodných výrobků
- hodnocení příčiny nejakosti výroby
- koordinace vhodných metod kontroly a zkoušek
- obsluha měřící a zkušební techniky, zajišťování kalibrace měřidel
- provádění mezioperační technické kontroly
- kontrola průvodních dokumentů
- rozhodování o vyřazení vadných výrobků a uvolnění materiálu do skladu
- zajišťování kontrolních plánů pro přejímku
- identifikace položek pro kontroly a zkoušky

Co od vás

očekáváme

- minimálně vyučení ve strojírenském oboru technického zaměření
- praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality opracovaných strojírenských výrobků
- zkušenost s měřícími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků
- certifikaci nedestruktivního zkoušení dle ČSN EN ISO 9712, minimálně UT 2 a MT 2
- znalost práce s PC, ŘP sk. B
- znalost čtení technické dokumentace
- samostatnost, aktivní přístup, komunikační a argumentační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- příspěvek na dopravu nad 30 km
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní program Benefit plus
- motivační odměňování
- firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- vánoční dárky
- zázemí stabilní a seriózní společnosti

Informace o pozici

Plat: od 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Daniela Krybusová