kontrolor/ka, finalizér/ka

Práce vhodná také pro absolventy. V případě nástupu s ukončeným elektro vzděláním poskytneme zákonem požadovanou praxi pod dohledem.

Náplň práce:

Samostatný technik finalizace a kontrol kvality informačních panelů

Váším úkolem bude kromě jiného:

- Práce podle plánu výroby.
- Kontrola základních kvalitativních ukazatelů hotového výrobku.
- Kontrola dle elektroschématu
- Funkční kontrola, kontrola zavedeného software, zákaznický test
- Elektrická kontrola - izolační zkouška 500V, test min, max atd.
- Finální domontáž hotového výrobku - jeho uzavření do krytu
- Předání zkontrolovaných výrobků na expedici.
- Dokumentace - vypsání checklistů, fotodokumentace
- Aktivní spolupráce s výrobou, úsekem kvality, vývojem a expedicí

Požadujeme

- SŠ vzdělání se zaměřením elektro - elektrikář, elektromechanik, mechanik elektronik.
- Pečlivost a zodpovědnost, flexibilita, práce s lidmi, loajálnost
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Znalost základní práce na PC (Word, Excel, Google docs, operace se soubory a adresáři)
- Základní orientace v technické dokumentaci, blokové schémata
- Aktivní zákon č. 250/2021 § 6 - v případě absolventů jen doklad o ukončeném vzdělání.

Vaší výhodou bude

- Základní uživatelské znalosti operačních systémů Windows
- Zkušenost s kabelovými svazky,
- Znalost práce s programovacími přípravky
- Práce s ručním dílenským nářadím, znalost práce s momentovým utahováním.

Mzda: od 170 Kč/h
Jednosměnný provoz
Nástup možný ihned

Kontakt:

Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, tel.***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 170 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Miloslav Zvejška