Konstruktér/ka - stolařské výroby

Popis

Kontakt

osobně : 7.30 - 15 hodin, telefonicky of 8-15 hodin, pracovní doba od 6.30 - 15 hodin.

Požadavky

" SŠ nebo VŠ dřevařského směru
" Aktivní řidič sk. B
" Orientace v technologických postupech v nábytkářství
" Zkušenost s konstruováním nábytku
" Praxe na stejné pozici - výhodou, praxe v oboru minimálně 2 roky
" Zkušenost se softwarem Inventor, popřípadě Woodwork for Inventor
" Orientace v materiálech a kování používaných v nábytkářství

Náplň práce:

" Příprava technických výkresů v programech: Inventor a Woodwork for Inventor
" Příprava dalších výrobních podkladů pro výrobu stolárny
" Tvorba kusovníků, tvorba nářezových plánů, tvorba soupisu materiálů a kování

Nabízíme

" Zajímavou a tvůrčí práci pro zákazníky jako jsou např Amazon,Adidas,Dyson,Calvin Klein,Holba
" Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
" Zaškolení
" Výkonnostní prémie

Informace o pozici

Plat: 30 – 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Silvie Vyroubalová