Konstruktér-technický kreslíř

Gföllner CZ s.r.o.společně se svými zákazníky vyvíjí a vyrábí zvláštní řešení pro výrobu vozidel a kontejnerové techniky.

náplň práce:

technická podpora odbytu,vyhotovávání technických výkresů např. detailních výkresů,průřezů,vypracovávání návrhů řešení podle zadaných požadavků

požadujeme:

úplné vzdělání v oboru technické výkresy (m/w/d),technické systémové plánování (m/w/d), technický produktový designer (m/w/d) nebo srovnatelná kvalifikace,zkušenosti s prací na modelech vítány,dobrá znalost CAD,zájem o projektovou a na cíl orientovanou práci,dobré komunikační schopnosti vysoká angažovanost

nabízíme:

možnost dalšího vzdělávání,nejmodernější pracovní zařízení
Zasílejte vaše nabídky a životopisy

Informace o pozici

Plat: od 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Životopisy na e-mail nebo adresu