Konstruktér elektronik - senior M/Ž

Popis

Kontakt

emailem: ***
Práce na 1 směnu s pružnou prac. dobou, vhodné pro OZZ

Náplň práce:

návrh a vývoj elektronických přístrojů v oblasti měření a regulace (indikátory topných nákladů a elektronické vodoměry)

Požadujeme:

min. ÚSO/VŠ elektrotechnického směru - elektronika nebo sdělovací technika, min. 3 roky praxe, znalost programování a práce s mikrokontroléry, návrh DPS, programování v jazyce C znalost anglického jazyka - čtení technické dokumentace, iniciativní přístup k zadaným úkolům, ochota učit se nové věci, schopnost práce v týmu, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu, ŘP skupiny B výhodou

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Alice Kremzerová