Junior účetní

Místo výkonu práce: Wolkerova 2005/30, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 30.000,- Kč až 40.000,- Kč (podle zkušeností a pracovního nasazení). Pracovní doba: pružná pracovní doba, cca 9:00-16:30 h (po domluvě může být i jinak).

Náplň práce:

zpracování účetních dokladů, účast na měsíčních a ročních uzávěrkách, spolupráce s týmem, administrativní práce, komunikace s klienty a dodavateli, dodržování předpisů a směrnic, pozice junior účetní je skvělým startem pro kariéru v účetnictví.

Požadujeme:

nutná znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B výhodou, odpovídající vzdělání výhodou.

Nabízíme:

rozmanité zkušenosti a příležitost k růstu a rozvoji v tomto oboru, jízdní výhody, firemní akce, dog friendly office, pružná pracovní doba, mobilní telefon, notebook, 6 týdnů dovolené, čtvrtletní bonus, firemní příspěvek na fitness, sick days.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat denně od 9:00 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Filip Tomášek