IT Security Manager

Popis

kontakt

ní osoba: Nela Všetečková, e-mail: ***

Hlavní

náplň práce:

- podpora globálního IT Production týmu. Zajištění integrity a dostupnosti
- zajištění právních, regulačních a bezpečnostních rizik, jejich posouzení a kontrola v sousladu s obchodními

požadavky

a podnikovou architekturou.
- Propagace IT politiky napříč všemi obchodními subjekty, uživateli IT v regionech a zajištění kontroly a projektů v souladu se skupinovými standardy.
- Monitorování bezpečnostních incidentů, vedení vyšetřování a přijímání nápravných opratření

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání v oboru
- předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
- ITIL v4 certifikace
- Perfektní angličtina

zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivity

Informace o pozici

Plat: od 65 012 Kč/měs.

Vzdělání Magisterské

Kontaktní osoba: Nela Všetečková