IT Business analytik - Doménový IT Architekt SAP (m/ž)

Popis

Místo výkonu práce: Škoda auto a.s.- okres Mladá Boleslav

Prvnotní

kontakt:

Osobně:
tel.:***,
e-mailem:***

Upřesňující informace:

Náplň práce

zodpovídá za

architekturu IT řešení v oblasti SAP
- analyzuje existující IT architekturu, popisuje a navrhuje cílovou architekturu v oblasti SAP
- spolupracuje s Business Partner Manažery jednotlivých oblastí a navrhuje architektonické řešení jimi prezentovaných požadavků zákazníků
- vytváří architekturu nových systémových řešení, koordinuje implementaci nových architektonických komponent v dané oblasti
- projednává návrhy řešení IT architektury jednotliých projektových týmů
- doporučuje a dohlíží na nejnovější pravidla IT architektury
- trvale zlepšuje architekturu se zohledněiním požadavků odborných útvarů a požadavků nových standardů
- podporuje a aktivně se účastní architektnonických termínů a iniciativ v rámci Škoda Auto a VW Group

Požadujeme

- minimálně Bc. vzdělání
- Vzdělání zaměřené na počítačové inženýrství výhodou

Požadujeme

znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti s obdobnou profesí vítány

Informace o pozici

Plat: 80 – 100 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Jiří Nečesaný