Instalatér/ka

Popis

První kontakt

telefonicky Jiří Marinka,***, Petr Kapusta IEn.,***nebo e-mailem *** , ***

Náplň práce:

- provádění instalatérských prací dle zadané dokumentace v modulech a modulárních stavbách (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy, a pod),
- instalace vody, odpadů, teplovodních topných systémů, práce s PPR, Alpex, Měď - lisované i svařované spoje, odpady v HT,
- kontrola provedené práce, tlakových zkoušek a její předávání nadřízenému,
- aktivní komunikace s ostatními profesemi

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky

vyučen v oboru instalatér nebo praxe min. 5 let,
- platný certifikát na svařování plastů a mědi,
- znalost technologických postupů,
- znalost modulární výstavby výhodou,
- ŘP. Sk. B. - aktivní řidič

Informace o pozici

Plat: 27 – 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Petr Kapusta