Instalatér – vodo-topo-plyn

Popis

pracoviště Kyselovice - servisní práce v rámci celé Moravy
- Pracovní náplň: realizace oprav, servisu a montáží dojících zařízení a stájových technologií, pájení měděných trubek na měkko a tvrdo pro rozvody vody a ÚT, lisování – lisovacími čelistmi

Požadavky

: vyučení v oboru instalatér, praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B podmínkou, svářečské oprávnění výhodou (311, 111, 141)

Benefity

: odměny, osobní

benefity

, dovoz do práce, mobilní telefon, diety - příplatek na oběd, možnost dalšího vzdělávání, možnost nástupu ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: *** nebo

kontakt

u na tel.***p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně

Informace o pozici

Plat: od 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zdeněk Večerka