Instalatér-topenář - zahraničí

Popis

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem

Náplň práce:

instalatérská činnost: montáže rozvodů topení, chlazení, kanalizace, vody, realizace technologických celků - kotelny, strojovny chlazení, realizace průmyslových rozvodů

Požadujeme:

středoškolské nebo odborné vzdělání ukončené výučním listem či maturitou v oboru instalatér, případně vzdělání v příbuzném oboru ( zámečník, stavební obor,...), firma na pozici zaučí, samostatný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, dochvilnost, energický a pozitivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem, férový přístup k práci, zákazníkovi i kolegům, velmi dobrou manuální zručnost, časová flexibilita, schopnost týmové spolupráce, český jazyk nutností
- Výhodou: čtení v technických výkresech, preciznost a dobrá komunikace s klienty a kolegy, organizační schopnosti, znalost cizího jazyka - angličtina nebo němčina (v případě zájmu rádi pomůžeme a zajistíme kurz)

Nabízíme:

možnost práce v Evropě i po celém světě, dlouhodobá a rozmanitá práce, práce na velkých projekt, kde není nouze o zajímavé zkušenosti, možnost učit se od ostatních - pracují u nás zkušení odborníci, moderní vybavení k práci je samozřejmostí, pravidelné školení, práce na HPP s nástupem možným ihned

Kontakt

osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Informace o pozici

Plat: 20 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Ivana Kozáková