Inspektor/ka pro silniční síť

Popis

Pracoviště Kotojedy
- Druh práce: inspektor pro silniční síť

Náplň práce:

zpracovávat předchozí souhlasy, stanoviska a vyjádření vlastníka pozemní komunikace k činnostem na silničních pozemcích a v ochranných pásmech silnic, bát na dodržování zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, a vyhlášky č. 104/1997 Sb.

Požadavky

pro vznik pracovního poměru: SŠ vzdělání stavebního směru, základní znalosti stavebního zákona, zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, včetně vyhlášky č. 104/1997 Sb., samostatnost, flexibilita, loajalita, znalost práce na PC podmínkou, ŘP skupiny B podmínkou
- Pracovní poměr na dobu určitou (3 roky), po zapracování možnost PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 2. 2025
- Platové ohodnocení: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída, platový stupeň podle délky započitatelné praxe, osobní příplatek odpovídající kvalitě a praxi, odměny v závislosti na pracovním výkonu), Platová třída dle druhu práce: 9

Nabízíme:

možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, pružnou pracovní dobu, 25 dnů řádné dovolené, 3 dny Sick days, mobilní telefon, stravenkový paušál, penzijní připojištění

- Písemné přihlášky doplněné životopisem a přehledem o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech zasílejte nejpozději do 30. 11. 2024 na adresu: Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace, K Majáku 5001, 760 01 ZLÍN, nebo na mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Dagmar Elšíková