hospodářsko-technický pracovník/pracovnice

Popis

Hospodářsko-technický pracovník
(Litoměřice)
Na naše pracoviště v Litoměřicích (Žernosecká 2280) přijmeme hospodářsko-technického pracovníka.

Požadujeme

dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost, chuť pracovat a řidičský průkaz skupiny B. Zkušenost s obdobnou prací je velkou výhodou.

Nabízíme

stravenkový paušál, 3x sick days a 20 dnů dovolené.

Náplň práce:

Údržba nemovitosti, drobné opravy, péče o zeleň. Běžná údržba mechanického, strojního (tepelné čerpadlo) a kancelářského vybavení. Zajištění méně závažných oprav. Demontáž starého vybavení. Příležitostný odvoz/dovoz materiálu a zboží. Zajištění údržbářských prací na exteriéru i interiéru svěřených budov a prostor. Montáž nově dodaného vybavení. Kontrola stavu vozidel, jejich čistota, technický stav, předávání vozidel. Nástup možný ihned na plný úvazek, mzdové ohodnocení v rozpětí 25 - 30 000 Kč měsíčně. Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu
***čko.cz, tel.***. V pracovních dnech od 8:00 do 14:00 hodin.

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Martina Bublová