Hledáme elektromechanika

Pokud máte zájem o práci plnou výzvami a možnostmi, rádi bychom vás přivítali v našem týmu.

Co vás čeká

  • Sestavování a montáž elektrických a elektronických částí filtrů
  • Samostatná práce na elektrických zařízeních

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Odbornou způsobilost podle platné legislativy
  • Schopnost práce s technickou dokumentací
  • Znalost a používání základních měřidel

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz od 7:00 do 15:30
  • Práci na plný nebo zkrácený úvazek
  • Každoroční navyšování základní mzdy
  • Pololetní odměny
  • Mimořádný bonus 500 Kč za každých 8 hodin přesčasové práce o víkendu
  • Příspěvek na penzijní spoření a flexi pass
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Lokalita - Středokluky/Praha-západ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba: Emiliya Tričkova