Hlavní účetní

Popis

Novotný Pavel Ing. CSc, tel.:***, e-mail: ***

Požadavky

-SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
-praxe v účetnictví a na obdobné pozici podmínkou
-kompletní znalost podvojného účetnictví a platné české účetní legislativy s důrazem na zákon o DPH a zákon o daních z příjmů
-znalost práce s PC (MS Office, internet, účetní SW)
-pečlivost, zaměření na detail
-samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, učenlivost, loajalita
-schopnost týmové spolupráce, ochota pomoci v případě potřeby
-nástup: dohodou
-práce v sídle firmy Praha 13 - Hůrka (metroB).

Náplň práce:

-práce s odběratelskými fakturami, popř. dobropisů, zaúčtování, upomínky
-práce s dodavatelskými fakturami
-evidence a účtování pokladny, banky (tvorba platebních příkazů)
-evidence a zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení
-spolupráce na přípravě a vytváření roční účetní závěrky
-spolupráce při inventarizacích
-sledování obratů účtů
-příprava dokladů k zaúčtování, prvotní zpracování účetních dokladů
-evidence a archivace účetních dokladů a souvisejících dokumentů
-spolupráce na dalších účetních operacích

Nabízíme:

-korektní přístup a příjemné pracovní prostředí
-odpovídající finanční ohodnocení
-zázemí stabilní společnosti
-týden dovolené navíc, penzijní připojištění, příspěvek na stravné
-možnost profesního růstu a pracovního uplatnění
-dobrá dostupnost pracoviště metrem a po dálnici D5.
-možnost zkráceného úvazku

5 týdnů dovolené, klimatizované prostory, příspěvek na stravu, odměny po zkušební době

Informace o pozici

Plat: 30 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Pavel Novotný