hlavní stavbyvedoucí

Popis

pracoviště Kroměříž/Praha

Náplň práce:

dohled nad technickou realizací zakázek, jednání s investory a dojednání a kontrola dodržování podmínek SOD, vyhledávání subdodavatelů a dodavatelů materiálu, dohled nad stavbou, zda pokračuje v odpovídající kvalitě, jednou za týdně práce z kanceláře v Kroměříži / Praze

Požadavky

: SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru, zkušenosti v řízení realizace pozemních staveb, zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů, ŘP sk. B, práce s PC, komunikativnost, autorizace (není podmínkou), zodpovědnost za svěřené úkoly, ochota cestovat po stavbách v ČR nebo SR

Benefity

: 13. a 14. plat, dovolená navíc, stravenky, služební auto, mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké akce, sleva na firemní produkty, v případě vzdálenější stavby kvalitní ubytování

Kontakt

telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod., paní Polišenská, tel.:***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 35 – 75 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Dagmar Polišenská