PLÁNOVAČ / PLÁNOVAČKA VÝROBY

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

zodpovědný za plánování zakázek, řízení kapacit a za dodávky materiálu; metodicky řídí výrobní dílny a sklad; rozhoduje o pořadí zakázek.

Požadavky

: zkušenosti s řízením výroby průmyslových podniků, znalost informačních systémů, systémů plánování zakázek a materiálu (MRPII) - znalost SAP výhodou, komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem), řídící a organizační schopnosti, komunikativnost a kreativita při řešení problémů, časová flexibilita, schopnost učit se novým věcem a navrhovat systematická řešení vedoucí ke zlepšení.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify, rekreace na chatě v Krkonoších, odměny za dárcovství krve, příspěvek na dětské tábory a další

benefity

Kontakt

- paní Kinclová Ivana, tel.:***,***, e-mail: *** (pro zaslání životopisu).

Informace o pozici

Plat: od 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ivana Kinclová