Global HR Transformation Change Manager

Popis

Nela Všetečková, e-mail: ***

Jako Global HR Transformation Change Manager budete hrát klíčovou roli při řízení organizačních změn a zajistíte úspěšnou implementaci iniciativ transformace HR. Budete úzce spolupracovat s HR týmy, projektovými manažery a klíčovými zainteresovanými stranami, abyste navrhli a provedli strategie změn, které usnadní přijetí nových HR procesů, technologií a pracovních postupů.

Hlavní

náplň práce:

- Vytvářet a provádět komplexní strategie a plány řízení změn přizpůsobené konkrétním projektům v oblasti HR transformace.
- Provádět analýzu stakeholderů a plánování komunikace k efektivnímu řešení jejich obav a potřeb.
- Vytvářet a doručovat jasné komunikační materiály pro sdělení účelu, výhod, přidané hodnoty projektů v rámci transformace HR.
- Identifikovat potřeby v oblasti školení a vyvíjet školicí programy s cílem vybavit zaměstnance dovednostmi a znalostmi potřebnými pro nové systémy a procesy v oblasti lidských zdrojů

Požadavky

- Bakalářské vzdělání
- Pokročilá úroveň angličtiny, další jazyk výhodou
- Certifikáty v oblasti: Lean Six Sigma, Change management výhodou
- Zkušenosti v oblasti Change/transformation Managementu alespoň 5 let

Zaměstnanecké výhídy:
stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivity

Informace o pozici

Plat: od 80 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Nela Všetečková