GAP LEADER (M/Ž)

Popis

CIZ

Náplň práce:

Zodpovídá za

dodržování všech zásad bezpečnosti a ochrany životního prostředí
-Vede tým lidí, řídí a organizuje práci výrobní směny, kontrolu 5S
-Vytváří zprávy o produktivitě a kvalitě výroby, sledování indikátorů
-Plní množstevní a kvalitativní

požadavky

dle přání zákazníka
-Školí operátory v pracovních postupech a nahrazuje operátory v případě jejich absence
-Odstraňuje chyby a abnormality chodu strojů
Výhodou:
-Zkušenosti s ovládání robotů a strojů;
-Organizační schopnosti a logické myšlení, komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, -flexibilita
-Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:

- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč, Cafeterie.

První kontakt:

pí. Vokurková Anna, tel.:***, e-mail: ***
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU.

Informace o pozici

Plat: 32 – 39 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Anna Vokurková