Finanční poradce specialisté (Corporate Reporting Manager

Popis

Hlavního města Prahy, Praha, Nové Město, 110 00

Náplň práce

zahrnuje zejména: řízení oddělení firemního reportingu a asistence Deputy Finance General DIrector při plnění nejrůznějších úkolů v rámci finanční funkce, podílení se na stanovování finančních cílů, vytváření a realizace strategií za účelem jejich dosažení, prověřování finančních dokumentů společnosti, zpracovávání analytických zpráv, příprava a reporting dokumentů dle požadavků mateřské společnosti, podílení se na tvorbě a aktualizaci finanční politiky společnosti a účetních strategií a na digitalizaci na základě požadavků mateřské společnosti. Náplní práce jsou i další související úkoly přidělované Finance General Director společnosti.

Preferujeme uchazeče s více než 5 lety zkušeností v bankovním sektoru, uchazeče s minimálně bakalářským vzděláním v oboru finance, účetnictví nebo jiného příbuzného oboru, ukazeče s předchozími pracovními zkušenostmi ve zmíněných sektorech v Číně, výbornými komunikačními dovednostmi a schopností pracovat s MS Office.

Informace o pozici

Plat: od 80 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Dita Maternová