Finanční kontrolor/ka

NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za oblast rozpočtování a controllingu firmy, sestavování a kontrola kalkulací, kontrola výrobních zakázek, alokace režijních nákladů, sledování rozpočtu, jeho plnění, ...
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání, min. 5 let praxe v oboru, prokazatelné zkušenosti s controllingem a kalkulací nákladů ve výrobní společnosti, dobrá orientace v účetních a daňových zákonech, znalost a orientace v účetnictví, anglický jazyk na komunikativní úrovni, pečlivost, samostatnost, znalost Microsoft Excel.
NABÍZÍME: náborový příspěvek 10.000 Kč, příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, výkonnostní prémie, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, věrnostní odměna.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle***v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu: ***

Informace o pozici

Plat: 40 – 60 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Michaela Žabčíková