Expedienti masa a uzenin na středisku Expedice

27 500 – 35 000 Kč/měs.

Popis

EXPEDIENTI MASA A UZENIN NA STŘEDISKU EXPEDICE
Smlouva na dobu určitou, poté možnost prodloužení.
POŽADUJEME : oprávnění na VZV - výhodou, znalost práce s masem výhodou, výpis z trestního rejstříku, dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost, znalost práce s masem výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: expedování uzenin podle požadavků zákazníka včetně nakládky na vozidla, kompletace a kontrola vychystaného zboží podle objednávky na kontrolní váze včetně sjednání nápravy, naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu, výpomoc při inventurách.
Pouze noční směny - začátek směny v 17:00 hod., od neděle do čtvrtka.
NABÍZÍME: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden,
roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea,
až 6 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel), příspěvek na dopravu (s trvalým bydlištěm nad 25 km) / příspěvek na ubytování, odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč, pravidelné školení na obsluhu VZV, včetně rozšíření oprávnění, údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, právní poradenství pro zaměstnance, týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem), kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA, slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů, firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky na čísle(~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)v době od 7:00 hodin nebo e-mailem na (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář), zn. Expedient
ov. 31.10.

Informace o pozici

Plat: 27 500 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jolana Zbranková