Elektroúdržbář

Popis

Kontakt:

Špačková Gabriela, tel.:***, e-mail: ***
Sjednat schůzku předem.

Náplň práce:

údržba a opravy elektrických a elektrotechnických zařízení, diagnostika závad, běžná údržba v hotelu.

Požadujeme

odbornou způsobilost v elektrotechnice (zkoušky z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6), manuální zručnost a dobrý zdravotní stav (manipulace s břemeny).
Jedná se o práci v turnusu krátký/dlouhý týden, pracovní doba střídavě od 6,00 do 18,00 a od 10,00 do 22,00 hod.
Bližší informace na www.thermal.cz/kariera.
Zaměstnanecké stravování, podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání, mimořádné odměny z motivačního programu, vyšší příplatky za práci o víkendech, slevy na hotelové produkty a služby, výhodné parkovné a mobilní tarify.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Gabriela Špačková