Elektromechanici

Popis

Náplň práce:

diagnostika poruch, oprava, údržba, seřizování plnoautomatické výrobní linky na betonové výrobky

Požadavky

: platná vyhláška 50/78 Sb. §6, orientace v dokumentaci, schopnost řešit praktické problémy, samostatnost, iniciativa, zodpovědný přístup k práci, znalosti a praxe s PLC Siemens výhodou, čeština

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti, finanční růst v závislosti na osobním rozvoji, nástup možný dle dohody. Stravenky, sleva na výrobky společnosti, věrnostní a stabilizační program, program benefitů, nástupní bonus 80.000 Kč

Kontakt:

životopisy zasílejte e-mailem

Informace o pozici

Plat: 35 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tomáš Knopp