Elektrokonstruktér

Popis

Jaká je náplň práce?
  • Návrhy elektro-technické dokumentace pro výrobu rozvaděčů a elektrickou montáž
  • Komunikace se zákazníky
  • Návrhy a optimalizace elektronických prvků a konstrukčních skupin
  • Technická podpora při výrobě a oživení automatizovaných výrobních zařízení
  • Příprava podkladů pro nákup elektrických komponent a výběr vhodného výrobce
  • Získávání zpětné vazby z elektrické montáže, softwarového oddělení a její zaznamenání do elektrické dokumentace
  • Meetingy s dodavateli o novinkách v sortimentu pro neustálý přehled

Požadujeme

Co očekáváme od kandidáta?
  • VŠ vzdělání  – elektrotechnického směru (VÝHODOU)
  •  NV 194, paragraf § 6 (původně Vyhláška 50/78 Sb.) - PODMÍNKOU
  • Velmi dobré znalosti a zkušenosti projektování v oboru průmyslové automatizace
  • Praxe na obdobdné pozici
  • Znalost  CAE systému – nejlépe EPLAN P8
  • Komunikativní znalost AJ (alespoň B1)
  • Odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?
  • Práci na dynamicky se rozvíjejícím portfoliu s použitím nejnovějších technologií
  • Týden dovolené navíc
  • Přátelskou atmosféru firmy
  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Časovou flexibilitu
  • Příspěvek na stravování
  • Podpora zdravého životního stylu (ovoce na pracovišti, fyzioterapeut, výživový poradce)
  • Jazykové kurzy
  • Skvělou partu kolegů (chodíme ve volném čase třeba i na pivo..)

Informace o pozici

Plat: 50 – 56 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Anna Formánková