DISPEČER / DISPEČERKA EXPEDICE

Popis

PP na dobu určitou s možností prodloužení

Náplň práce:

Příprava a organizace expedice vychystaného zboží dle plánu rozvozů a údajů na expedičních příkazech
Řízení a kontrola přejímek zboží řidičům přepravců
Kontrola úplnosti zásilek na podřízené sklady a velkodistributory a následné vytváření přepravní jednotky

Požadujeme:

Organizační a komunikační dovednosti, čistý trestní rejstřík, odolnost vůči stresu, umění reagovat na změny, aktivní a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů, časová flexibilita, znalost práce na PC, praxe s VZV, zkušenosti s prací v logistice jsou vítány

Nabízíme:

Práci v dostupnosti MHD, teplotně stabilním a čistém prostředí, stravenkový paušál 80,- Kč již ode dne nástupu, možnost nákupu zboží se slevou, bezúročné půjčky zaměstnancům, příspěvek na praní pracovních oděvů.

Informace o pozici

Plat: 27 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Nikola Kolínská