dělník/dělnice na pájecí a osazovací automaty

Popis

NÁPLŇ PRÁCE:
o

zodpovídá za

přípravu výroby na AOI automatech
o obsluhuje výrobní zařízení a

kvalitu procesu výroby

POŽADAVKY:
o zkušenosti s pájením
o základní znalost IPC standardu
o základní znalost práce na PC
o manuální zručnost
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké

benefity

(dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké

benefity

Způsob prvního

kontakt

u: e-mailem, nebo výběrové řízení každý čtvrtek v 9.00h.

Informace o pozici

Plat: od 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martina Šmidtová