Zámečník - montáže (m/ž)

Jste manuálně zručná/zručný a jste ochotný/ochotný pracovat ve směnném provozu?
Láká Vás práce v perspektivní a významné společnosti?

Hledáme pracovníky, kteří mají kladný vztah k práci, jsou pečliví, samostatní a šikovní.

Náplň práce:

  • zámečnické práce
  • sestavování a opracování části strojů dle dokumentace,
  • tlakování a montáže štítů,

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme bližší podrobnosti

Životopis nepotřebujeme, ale pokud jej máte, určitě ho pošlete. Nemáte-li životopis, ale chcete nám o sobě říct něco víc, budeme rádi. Jinak nám bude stačit Vaše jméno a telefonní číslo, a my se Vám určitě ozveme a na zbytku už se domluvíme osobně.

Požadujeme

  • vyučení v oboru zámečník,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • technické myšlení,
  • znalost měření geometrických veličin,
  • zkušenost s montáží strojů výhodou,
  • zodpovědnost a pracovitost
  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
  • příspěvek za odpolední, noční, víkend,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost přesčasů,
Možnost využít záloh ze mzdy každý týden. Lze také domluvit ubytování.

Informace o pozici

Plat: 27 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Dvořáková