dělník ve výrobě

Popis

Náplň práce:

příprava dílů ke zpracování, obsluha výrobních zařízení (zaškolíme).

Požadujeme:

spolehlivost, zkušenost s VZV výhodou, možnost zaučení a vystavení průkazu.
Předchozí praxe ve výrobě vítána, ale není nutná.
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, individuální dohoda ohledně dojíždění, školení na VZV a jeřábnický/vazačský průkaz, osobní ohodnocení a prémie, firemní akce.

Kontakt

možný osobně po-pá v čase 7.30-15.00 hod, telefonicky po-pá v čase 7.30-15.00 hod na č.***- p. Mistrová nebo na e-mail. adrese: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Veronika Mistrová