dělník strojní údržby

Popis

požadujeme:

" vzdělání střední odborné bez maturity - není podmínkou
" praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
" manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

pracovní náplň:
" provádění pravidelné preventivní údržby strojů
" odstraňování závad
" běžná údržba budov a areálu

5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Kontakt

Bc. Chlupová Lucie, MBA., tel.:***(7-15 hod), e-mail: ***, osobně K Luhům 151, 793 12 Horní Benešov (7-15 hod)

Informace o pozici

Plat: od 26 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Lucie Chlupová