dělník, řidič, strojník, na opravy a údržbu komunikací

Popis

pracoviště Kroměříž

Náplň práce:

Oprava a údržba komunikací. Dlaždičské a asfaltérské práce (možnost zaučení). Zimní údržba komunikací. Zednické a obkladačské práce.

Požadujeme:

Řidičské oprávnění sk. C, Profesní průkaz, Znalost zednických prací. Aktivní přístup k práci. samostatnost, spolehlivost, odpovědnost.
- PD Po-Pá 6:00 -14:30 hod., doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme:

Práce v Kroměříži a spádových obcích, Finanční ohodnocení dle vykonané práce, Zaměstnanecké

benefity

, Nástup možný ihned
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***, příp.

kontakt

telefonicky Po-Pá (paní Bakalíková, tel.***). Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Věra Bakalíková