dělník / operátor dekontaminačního zařízení Oddělení provozu, odpadového hospodářství a dopravy

Popis

Úsek investičního rozvoje, techniky a provozu
Odbor správy budov a provozu
Oddělení provozu, odpadového hospodářství a dopravy
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici
dělník ve zdravotnickém zařízení / operátor dekontaminačního zařízení
dvousměnný provoz

Pracoviště odpadového hospodářství se zabývá svozem odpadu z jednotlivých oddělení zdravotnických zařízení, tříděním odpadu v kontejnerové části odpadového hospodářství a dekontaminací (tepelná úprava) infekčního odpadu v dekontaminačním zařízení STERILWAVE 440. Výsledkem je správné zatřídění všech druhů odpadů, které v nemocnici vznikají a jejich předání společnosti, která má povolení orgánů státní správy k jejich dalšímu zpracování.

Nástup: dle dohody

Náplň práce:

• obsluha dekontaminačního zařízení Sterilwave 440
• dohled nad kontejnerovou částí odpadového hospodářství
• dozor nad tříděním odpadu
• ruční manipulace s odpadem, předměty a materiálem

Nabízíme:

• zajímavou a odpovědnou práci ve fakultní nemocnici v centru Brna;
• můžete se spolehnout na stabilní platové podmínky a férové pracovní prostředí, klademe také velký důraz na bezpečnost a zdraví na pracovišti;
• poskytneme vám 5 týdnů zasloužené dovolené a je možné využít až 3 Sick days;
• přispíváme na výborné obědy v naší jídelně. Na výběr je několik jídel
a myslíme i na vegetariány a dietáře;
• abyste se udrželi v kondici,

nabízíme

možnost Multisport karty za zvýhodněnou cenu, kterou využijete nejen na sport ale i relaxaci;
• přispějeme vám na penzijní připojištění a

nabízíme

zvýhodněné bankovní
a finanční produkty;
• pravidelně

nabízíme

slevy našich partnerů na krásu a zdraví, elektroniku, mobilní tarify či kulturní akce;
• těší nás váš profesní i osobní růst, proto podporujeme vzdělávání širokou nabídkou workshopů a dalších školení včetně zvýhodněných jazykových kurzů;
• možnost čerpání ze širokého portfolia benefitního systému Cafeterie – např. příspěvek na dovolenou, na vitamíny, na kulturní či sportovní aktivity, na knihy a další.

Požadujeme:

• znalost práce s PC
• výhodou řidičský průkaz sk. B

Životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na: ***
poštou na: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, ÚIRT-OSBP-OPOHD, Oto Zelený, Pekařská 53, 602 00 Brno,
osobně na: ÚIRT-OSBP-OPOHD, Oto Zelený nebo Ing. Pavel Michálek, budova G

Kontakt

pro odborné dotazy:
Ing. Pavel Michálek, tel:***, mobil:***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 20 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Oto Zelený

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně logo