Dělník - dělnice / Údržbář - údržbářka půjčovny buněk a oplocení

Hledáme šikovné, stabilní a spolehlivé lidi, kteří mají chuť pracovat a jsou manuálně zruční.

Co vás čeká

- provádění montáže, demontáže a údržby stavebních buněk
- stavba oplocení v okolí projektů, stavba oplocení i ve svahu
- manipulace s plotovými poli, s plotovými patkami
Vaše předpoklady:
- ZŠ/ SOU /SŠ (vhodné i pro absolventy)
- manuální zručnost PODMÍNKOU
- spolehlivost, zodpovědnost
- fyzická zdatnost, schopnost dělat i špinavou práci
- ochota cestovat v rámci ČR
- týmový hráč
- řidičský průkaz skupiny B, VÝHODOU je řidičský průkaz sk. E

Co Vám můžeme nabídnout

- zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
- možnost odborného i kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- 4 Company days / rok
- příspěvek na penzijní připojištění
- flexibilní pracovní dobu (individuální přístup dle možností náplně práce)
- jazykové vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe (25.000,- CZK až 30.000,- CZK)
- příspěvek na stravování
- finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé

benefity

Místo výkonu práce: Mladé Buky, Kalná Voda 542 23, okres Trutnov

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jana Kozárová