DĚLNÍCI VE VÝROBĚ PLASTOVÝCH OKEN (ZamK)

Popis

D01 z:25/4/2024 (ZamK)

Náplň práce:

- výroba a montáž plastových výplní stavebních otvorů, garážových vrat, sítí proti hmyzu
- montáž žaluzií, rolet a s tím související úpravy.
Místo pravidelného pracoviště pro účely cestovních náhrad:
- Hrádek parc. č. 246/22, parc. č. 246/21, parc. č.364/1, parc. č. 246/12, parc. č. 246/14, parc. č. 246/17, parc. č. 365/2, parc. č. 246/19, 739 97 Hrádek
Místo výkonu práce:
- zakázky v rámci Moravskoslezského kraje, dopravu a ubytování zajišťuje zaměstnavatel.

Požadujeme:

- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita.
Výhodou:
- ŘP skupiny B.

Kontakt

telefonicky.

Informace o pozici

Plat: 27 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jan Byrtus