Dělníci ve výrobě *

Popis

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ *

Požadujeme:

samostatnost, pečlivost a zručnost, zodpovědný přístup k práci.

Náplň práce:

práce s díly z lehkých pěněných a textilních materiálů - střih, lepení.
Na některých pracovištích je třísměnný provoz.

Nabízíme:

příspěvek na dopravu, stravenky, 5 týdnů dovolené, odměna za aktivní účast,
flexi poukazy, příspěvek na penzijní připojištění, příplatky za odpolední směnu, příplatky za práci přesčas, 40% Vánoční prémie, zvýhodněné tarify mobilního operátora, bezplatné právní poradenství, firemní akce.

První kontakt:

telefonicky na čísle***v době od 9:00-15:00 hodin nebo e-mailem na

Informace o pozici

Plat: 22 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Lenka Marková