Data Engineer

Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Navrhování, vývoj a správa datových toků pro zpracování velkých objemů finančních dat
o Spolupráce s obchodníky a datovými odborníky na optimalizaci datových toků pro obchodování v reálném čase
o Výborná znalost mluveného i psaného Anglického jazyka
o Minimálně tři roky zkušeností v oblasti datového inženýrství nebo v příbuzné oblasti, nejlépe ve finančním nebo obchodním odvětví
o Znalost programovacího jazyka Python

Náplň práce:

o Poskytování podpory pro zavádění cloudových obchodních systémů v souladu s
budoucími obchodními potřebami společnosti
o Příprava vstupních dat potřebných pro algoritmy, které společnost vyvíjí pro koncové
uživatele
oÚčast na sběru dat a hlášení v procesu psaní firemních algoritmů.
o Zajišťování včasného dokončení vývoje produktů a měření výkonnosti a kontroly kvality
o Přispívání k vývoji nových firemních produktů a strategi

Informace o pozici

Plat: 60 – 120 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Matěj Grödl