CNC operátor/ka

Popis

PRACOVIŠTĚ Morkovice

Náplň práce:

práce na CNC obráběcích strojích - výroba rotačních dílů, provádění průběžné kontroly dle dokumentace, přehazování výrobních typ, sériová výroba

Požadavky

: vyučení v oboru nebo praxe, vhodné i pro absolventy strojírenského oboru, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, manuální zručnost
- PD Po-Pá, 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-6:00 hod.

Benefity

: 25 dnů dovolené, výkonnostní odměna 10.000 Kč + příplatky nad rámec ZP, sociální a motivační program, zdravotní péče, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Kontakt

osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Remešová, tel:***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Ivana Remešová