CNC frézaři

Máte zkušenosti s frézováním na CNC strojích? Těší Vás dobře odvedená práce? Neváhejte nás

kontakt

ovat a staňte se členem našeho týmu.

POŽADUJEME: SOŠ nebo SOU strojního zaměření, praxe v oboru min. 2 roky, pečlivost, přesnost a pořádek, řidičský průkaz skupiny B, osobnostní předpoklady: technické myšlení, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost, výhodou zkušenosti s prací s řídícím systémem HEIDENHAIN

NÁPLŇ PRÁCE: frézování v převážně kusové výrobě (CNC frézky s řídícím systémem HEIDENHAIN), čtení technické dokumentace, práce s měřidly

NABÍZÍME: zaškolení na danou pozici, zázemí stabilní společnosti s 30tiletou historií rodinného charakteru, možnost kariérního růstu, dobrá dopravní dostupnost, kvalitní pracovní vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím, smluvní platové podmínky - při mimořádných výkonech možnost nadstandartních odměn, stravenkový paušál.

PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky pan Jiří Dokoupil v době od 7:00 do 14:00 na tel.:***, nebo emailem: ***

Informace o pozici

Plat: od 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jiří Dokoupil