ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (vhodné i pro OZP)

Popis

C04 z:29/4/2024 (vhodné i pro OZP)
Do našeho horského hotelu přijmeme číšníka/servírku.
Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka, který se postará o to, aby vše šlapalo jako na drátkách.
Pokud jste usměvaví, máte organizační schopnosti a improvizační talent, rádi se bavíte s lidmi a jste zodpovědní, pojďte pracovat k nám.
Zkušenost na obdobné pozici uvítáme, hlavní jsou ale vaše vlastnosti, přístup a chuť odvádět dobrou práci. Budeme rádi, když zašlete svůj profesní životopis a osobně se setkáme.

Náplň práce:

- Práce na směny dle dohody
- Obsluha hostů, práce za barem, vychystávání objednávek
- Příprava míchaných drinků, kávy
- Práce s pokladním systémem a platebním terminálem.

Požadujeme

- Příjemné vystupování
- Zodpovědný a pohotový přístup k řešení každodenních situací
- Ochotu učit se novým věcem

Požadujeme

loajálnost vůči firmě a kolegům
- Časovou flexibilitu, dochvilnost, spolehlivost, předložení výpisu z RT.
Výhodou:
- znalost AJ.

Nabízíme:

- Práci na plný úvazek/ stálý pracovní poměr
- Dobré a jisté platové ohodnocení
- Práce v příjemném prostředí, hotel s dlouholetou tradicí
- Personální stravování v restauraci.
V případě zájmu o tuto pracovní nabídku nás

kontakt

ujte: v místě Bíla, Staré Hamry, telefonicky
Karla Sýkorová/personální oddělení*** nebo email: ***

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Karla Sýkorová