Číšník/servírka

Popis

Místo výkonu práce: Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha hostů v restauraci. Příprava recepcí, svateb a hostin. Příprava nápojů.
POŽADAVKY: Vzdělání v oboru není nutné. Důležitá je ochota pracovat. Řidičský průkaz a jazyková vybavenost jsou výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Běžné zákonné příplatky za práci o víkendech, práci ve státní svátek atd. Měsíční prémie za práci ve vytížených časech. Spropitné. Proplacené cestovné. Firemní stravování hrazené ze 75 % zaměstnavatelem.
Slevy na služby a možnost ubytování. Pravidelná směnnost, stabilita a přátelský kolektiv.

První kontakt

učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém

kontakt

u.

Informace o pozici

Plat: 26 – 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lukáš Vojáček