Číšníci a servírky

Popis

Lázeňské hotely MIRAMARE přijmou do svého týmu
ČÍŠNÍKY A SERVÍRKY pro provoz v Lázeňském hotelu NIVAMARE Pozlovice.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

nabídka

, servis pokrmů a nápojů
• dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
• součinnost a spolupráce s hotelovou kuchyní a ostatními úseky hotelu
• udržování čistoty a pořádku na pracovišti
POŽADUJEME
• vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
• flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu vč. víkendů a svátků
• přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
NABÍZÍME
• příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
• motivující finanční ohodnocení (základ ní plat + příplatky + bonusy)
• roční odměnu
• samostatnou práci a možnost seberealizace
• zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci ROYAL SPA
• možnost zajištění ubytování a zaměstnaneckého stravování
• příspěvek na dopravu

Informace o pozici

Plat: 25 500 – 27 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Dagmar Hlaváčková