ČALOUNÍK / ČALOUNICE

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz - pružná pracovní doba.

Náplň práce:

oprava a výroba čalounění pro osobní vozidla (především pro veterány).

Požadavky

: nezáleží na typu vzdělání, ale důležité jsou zkušenosti. Jednu čalounici zaměstnavatel má, takže je možné zaučení - budete pracovat spolu. Základy však musíte mít, není možné učit vše od začátku.

Kontakt

- pan Bastl Luděk, tel.:***(od 07:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: *** (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Prokopa Velikého 668, Náchod v době od 07:00 hod. do 14:00 hod.

Informace o pozici

Plat: 25 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Luděk Bastl