brusič/ka kovů

od 29 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

- výroba nových dílů, opravy strojů nebo jejich součástí,pravidelný úklid pracoviště, pravidelná údržba svěřených strojů, včasné hlášení potřeby náhradních dílů nebo nástrojů mistrovi, šetrné nakládání se svěřením nářadím, stěhování technologií výrobních linek

Požadujeme:

- výuční list ve strojním oboru anebo alespoň odpovídající praxe
- praxe na brusce na kulato výhodou
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- smlouvu na dobu neurčitou
- měsíční bonusy nad rámec mzdy (osobní ohodnocení + docházkový bonus + bonus plán)
- příplatky za směnnost
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování (39,- Kč za jídlo)
- 13. mzda
- příspěvek na penzijní připojištění (po odpracovaném roce)
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodiny
- práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

Kontakt:

Lucie Řeřichová (asistentka HR manažera), ***, tel.***
TECNOCAP s.r.o., IČ***, Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Informace o pozici

Plat: od 29 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lucie Řeřichová