Bezpečnostní pracovník, vrátný - strážný

Popis

Andrea Brzobohatá, tel.:***, e-mail: ***

Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici České pošty ………. .

Náplň práce:

evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/OZZ. Třísměnný provoz od PO do Ne dle stanovených směn. Nástup možný od 15.05.2024. na HPP, plný úvazek. Mzda vyplacena nejpozději do 14. dne následujícího měsíce. Výhodou je vlastnění certifikátu/osvědčení profesní kvalifikace strážný, nutná trestní bezúhonnost. Vítány zkušenosti v oboru. Na pracoviště nedocházet osobně, pohovor po předešlé tel. domluvě na čísle***. Děkuji

Stravenkový paušál, osobní ohodnocení, prémie

Informace o pozici

Plat: od 19 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Andrea Brzobohatá